Україна і світ

Чорногорія підтримує прагнення українців стати повноправним членом НАТО

Чорногорія підтримує Україну на шляху до НАТО. Про це за підсумками зустрічі з Міністром оборони України Олексієм Резніковим заявив Міністр МВС, виконуючий обов’язки Міністра оборони Чорногорії Філіп Аджич, який на чолі делегації перебував з візитом у Києві.

Про це повідомляє Міністерство оборони України.

«Сьогодні Україна бореться за свободу всього європейського континенту. Ми захоплюємося мужністю українських захисників. Ми завжди поруч з вами. Наша країна є добрим другом вашого народу. Чорногорія підтримує прагнення українців стати повноправним членом НАТО. Ми будемо вашими адвокатами не тільки на Балканах, а і в Альянсі та Європі», — наголосив Філіп Аджич.

Олексій Резніков висловив вдячність народу та Уряду Чорногорії за надану Україні всебічну підтримку та допомогу з відстоювання суверенітету і територіальної цілісності України у її міжнародно визначених кордонах.

«Народ Чорногорії, який пройшов тернистий шлях у своїй боротьбі за незалежність, як ніхто інший розуміє Україну, яка сьогодні відстоює власну свободу. Європейська безпека залежить від непорушної солідарності усіх демократичних країн, які об’єдналися для захисту загальнолюдських цінностей. Спільно здолаємо агресора», — зазначив Міністр оборони України.

Джерело: Інформаційне агентство АрміяInform
2022-11-25 11:33:54