Україна і світ

Чому Україна закуповує двигуни для танків з Росії: відповідь детектива НАБУ

Чому Україна закуповує двигуни для танків з Росії: відповідь детектива НАБУ

За версією слідства, у 2015 році посадові особи Збройних Сил України розробили та реалізували корупційну схему із закупівлі запасних частин до бронетанкового озброєння і техніки, чим вчинили розтрату бюджетних коштів. За цією справою розпочали кримінальне провадження.

Про це розповів детектив НАБУ Микола у прямому ефірі 24 каналу.

Як повідомило НАБУ, предметом закупівлі у цій справі були двигуни для танків, які за умовами договору мали б бути новими. Проте замість нових двигунів насправді було закуплено двигуни, які раніше використовувалися. Зазначимо, що танки Т-72 та двигуни до нього були російського виробництва.

На нашу думку, закупити двигуни на території України було неможливо. Через те, що танки Т-72 стояли на озброєнні СРСР, а після її розпаду вони залишилися Україні. Натомість жоден український завод не виготовляє танки Т-72 та двигуни для них,
– сказав детектив Микола.

Детектив НАБУ додав, що за версією слідства, не можливо закупити двигуни, бо всі заводи, які могли б випустити необхідні запчастини знаходилися на території РФ. А спочатку 2014 року постачання такої продукції є неможливою та незаконною. 

Джерело Телеканал новини «24»
20.11.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:
[easy-social-like facebook=”true” facebook_follow=”true” skin=”metro” counters=0 align=”left”] [easy-social-share buttons=”facebook,twitter,vk,ok” counters=1 counter_pos=”topm” total_counter_pos=”before” style=”button” point_type=”simple”]

Close