Україна і світ

Чоловіків, які незаконно виїхали з України, чекає покарання — у МВС анонсували закон

В Україні планують запровадити покарання для чоловіків, які незаконно виїхали за кордон під час війни. Каратимуть порушників вже після їхнього повернення до країни.

Про це, як повідомляє Урядовий портал, заявив глава МВС Ігор Клименко.

Міністр внутрішніх справ України додав, що це буде спільна ініціатива Кабінету Міністрів і депутатів Верховної Ради.

За словами Ігоря Клименка, щоденно прикордонники затримують таких чоловіків, які по підробленим документам намагаються перетнути кордон, зокрема як супроводжуюча особа людини з інвалідністю: «Питання стоїть перед нами, яким чином так обладнати кордон, щоб люди не змогли через нього пройти. Ми з нашими міжнародними партнерами робимо все, щоб технічно обладнати всі наші західні кордони. Це і теплові пастки, і відеокамери, які будуть стояти по всій лінії кордону і будуть нам сигналізувати про те, що є намагання перейти кордон. На це, відповідно, буде наша реакція».

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Глава МВС додав, що на сьогодні вивчається міжнародний досвід у цьому питанні: «Яким чином поводитись з нашими громадянами, які порушили закон вже один раз. Вони мають відповісти за порушення закону. Я думаю, кожен громадянин цього хоче і зрозуміє державу, якщо будуть якісь обмеження щодо подальшого пересування цих громадян як мінімум за кордон».

Джерело: Інформаційне агентство АрміяInform
2023-05-26 10:10:57

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин