Львівський портал

Чиновник з адміністрації Садового зареєструвався безпритульним для пільгового кредиту на житло

Начальник управління внутрішньої політики департаменту «Адміністрація міського голови» Львівської міськради Сергій Кубелко зареєструвався разом зі своєю дружиною у міському центрі для безпритульних. Про це повідомляє HGL.

За даними журналістів, у лютому 2021 року Сергій Кубелко, який працює у Львівській міськраді з 2018 року, разом зі своєю дружиною зареєструвалися у Центрі обліку та нічного перебування бездомних осіб. Таким чином подружжя змогло отримати львівську реєстрацію і претендувати на отримання пільгового кредиту на житло.

Йдеться про міську програму забезпечення житлом молодих сімей та неодружених молодих громадян Львова, яка передбачає безвідсоткові та тривалі (до 30 років) кредити. Охочі скористатися цією програмою мають пройти досить складний відбір, а остаточне рішення про виділення кредиту приймає виконком Львівської міськради.

Сам Сергій Кубелко підтвердив, що скористався реєстрацією у притулку для бездомних, щоб отримати пільговий кредит і придбав разом з дружиною двокімнатну квартиру площею 65 м кв.

Довідково:

Сергій Кубелко, як вказано на сайті мерії Львова, за фахом є істориком. Ступінь магістра у 2017 році здобув у ЛНУ імені Івана Франка, після цього рік працював вчителем історії у сільській школі на Тернопільщині.

У 2018 році пройшов стажування у Львівській міськраді у межах програми «Перший кар’єрний крок». Після цього залишився працювати в адміністрації міського голови Львова.

З березня 2021 Сергія Кубелка призначили в.о. начальника управління внутрішньої політики департаменту «Адміністрація міського голови» Львівської міської ради, з травня 2021-го він уже очолив цю структуру.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Фото: Facebook Сергія Кубелка

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2023-09-08 13:33:14

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин