Україна і світ

Чим можна перекусити перед сном, щоб краще заснути — експерти

1

Головний викладач Академії медичних наук Великої Британії Алекс Руані та дипломована дієтолог Анна Мепсон розповіли про дивовижний перекус, який може допомогти полегшити проблеми зі сном.

Експерти закликали зберегти насіння, що залишилося в гарбузах на Геловін, заявивши, що воно може сприяти спокійному нічному сну.

Як магній покращує сон

За словами фахівців з харчування, гарбузове насіння містить магній, важливий мінерал, який не тільки діє як міорелаксант, а й посилює секрецію мелатоніну, допомагаючи поліпшити сон.

Зараз дивляться

– Іншими чудовими джерелами магнію є очищені серцевини конопель, насіння кунжуту, соняшнику, льону, мигдаль і сушений чебрець, – кажуть дієтологи.

Дослідники припускають, що магній може розслабляти центральну нервову систему і викликати хімічні реакції в організмі, які посилюють сонливість і повертають назад вікові зміни сну.

За словами експертів, насіння гарбуза також багате на амінокислоту триптофан, яка, як відомо, покращує якість сну і настрій.

Чому так важливий триптофан

Згідно з дослідженнями, вживання одного або більше грама триптофану перед сном може поліпшити якість сну.

Повідомляється, що 28 г гарбузового насіння містять близько 0,16 г триптофану.

Серед інших продуктів із високим вмістом триптофану експерти назвали молоко, лосось, індичку, курку, яйця, волоські горіхи, ананас.

Джерело: Express

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-11-06 08:58:34

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин