Львівський портал

Чи вимикатимуть на Львівщині світло 9 січня

В понеділок, 9 січня, у Львові та області можуть запровадити планові знеструмлення, якщо будуть перевищені ліміти споживання електроенергії. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі «Львівобленерго».

Так, станом на ранок 9 січня на Львівщині немає планових вимкнень світла, однак графіки можуть ввести, якщо будуть перевищені ліміти споживання, визначені «Укренерго».

ОНОВЛЕНО об 11:20 год.: через похолодання і ріст використання електроенергії промисловістю та бізнесом по всій Україні почались планові знеструмлення. «Укренерго» зменшило ліміти споживання, відтак Львівщина з 11:00 год. перейшла на графіки планових вимкнень світла.

Зауважимо, що різдвяні свята 7-8 січня область відзначила без знеструмлень.

«Завдяки економії електроенергії споживачами 8 січня графіків відключень на Львівщині не застосовували. Дякуємо всім за свідому та відповідальну позицію. Просимо й надалі раціонально використовувати електроенергію, аби запобігти вимкненням», – кажуть енергетики.

Мешканців закликають дотримуватись таких правил енергоощадності:

  1. не залишайте освітлення у кімнатах, де ніхто не перебуває;
  2. не залишайте техніку в «Режимі сну»;
  3. не вмикайте одночасно два і більше енергоємні прилади;
  4. після того, як подачу електроенергії відновили, вмикайте електроживлення поступово: спочатку освітлення, потім – прилади з невисокою потужністю;
  5. вимикайте прилади, у яких немає нагальної потреби, наприклад, телевізор, який ніхто не дивиться.

Нагадаємо, через суттєве потепління вдалося зекономити електроенергію, тому на Львівщині не було знеструмлень від 31 грудня до 4 січня включно. 5 січня область вже перевищила ліміти споживання, тому енергетики почали потроху знову вимикати світло.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2023-01-09 11:17:19