Львівський портал

Червоноградський «Укрзахідвуглебуд» виставлено на продаж за пів ціни

Фонд державного майна повторно виставив на продаж ПрАТ «Укрзахідвуглебуд», що розташований у Червонограді на вулиці Будівельній, 1, передає кореспондент Львівського порталу.

«Державний пакет акцій розміром 99.6667 % статутного капіталу ПрАТ «Укрзахідвуглебуд». Номінальна вартість пакета акцій – 11159326,00 гривень», – йдеться у повідомленні.

Оскільки аукціон повторний то стартову вартість лоту знизили вдвічі до майже 5 мільйонів 580 тисяч гривень.

До слова, площа земельної ділянки підприємства становить 8.99 га. Загальна площа будівель та споруд виставлених на продаж – 15726.8 кв. м. У штаті 27 працівників.

Реклама партнерів

Об’єкти нерухомого майна розташовані на земельних ділянках:

  • смт Межиріччя, Сокальський район, вул. Шахтарська, 47. Площа земельної ділянки 6,4208 га.
  • м. Червоноград, вул. Львівська, 77. Площа земельної ділянки 0,7389 га.
  • м. Червоноград, вул. Львівська, 62. Площа земельної ділянки 1,2245 га.
  • м. Червоноград, вул. Будівельна, 1. Площа земельної ділянки 0,3137 га.
  • м. Червоноград, вул. Богуна, 3. Площа земельної ділянки 0,1346 га.
  • Волинська область, с. м. т. Шацьк, урочище Гряда. Площа земельної ділянки 0,1576 (в т. ч. в спільному користуванні з базою відпочинку Шахти № 9 м. Нововолинськ 0,0033 га)

Згідно з умовами приватизаційного аукціону, новий власник має зберегти основний напрям роботи підприємства протягом п’яти років та не звільняти колектив впродовж 6 місяців.

Окрім того необхідно погасити поточні борги підприємства, а це додаткові 106.6 мільйонів гривень.

ПрАТ «Укрзахідвуглебуд» є шахтобудівельним підприємством, яке спеціалізується на веденні робіт по будівництву та ремонту вугледобувних підприємств, об’єктів і комунікацій промислового, житлового та іншого призначення, будівництва та ремонту доріг, надання транспортних послуг.

З 1999 року товариство виступає генпідрядником по будівництву єдиної в Україні шахти-новобудови № 10 «Нововолинська», яке здійснюється виключно за рахунок коштів Державного бюджету України, головним розпорядником коштів по будівництву якої є Міненергетики. На сьогодні будівництво шахти є одним з основних джерел існування шахтобудівельного підприємства ПрАТ «Укрзахідвуглебуд».

Раніше Львівський портал повідомляв, що у центрі Львова за безцінь продають «Інститут конвеєробудування».

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2021-02-05 15:59:00

Back to top button