Україна і світ

Часто “доглядав” дитину: у Києві за систематичне ґвалтування хлопчика засудили його дядька

У Києві за сексуальне насильство над малолітнім хлопчиком засудили жителя Полтавської області.

Про це повідомили в Офісі генпрокурора.

Суд визнав чоловіка винним у розбещенні та зґвалтуванні дитини, зберіганні дитячої порнографії та примушуванні до її створення (ч. 4 ст. 152; ч. 2 ст. 156; ч. 4, 5 ст. 301; ч. 1, 3, 4 ст. 301-1 КК України). Полтавцю дали 14 років в’язниці.

Зараз дивляться

Також вироком суду його на 3 роки позбавили права займатися будь-якою діяльністю, пов’язаною з навчанням дітей, їх вихованням та проведенням дозвілля, обіймати посади, пов’язані з роботою з особами віком до 18 років.

– Прокурор у суді довів, що засуджений упродовж декількох років розбещував та ґвалтував малолітнього хлопчика. Оскільки дідусь хлопчика був одружений із матірʼю засудженого, він бував у них дома та користувався довірою дитини, часто залишався за нею доглядати, – йдеться у повідомленні.

На момент перших випадків насильства хлопчику було 6 років. Загалом це продовжувалося протягом двох років.

Як з’ясували правоохоронці, свої злочини засуджений знімав на відео та зберігав у телефоні. Проте під час суду він заперечував свою провину.

Речниця Київської міської прокуратури Надія Максимець в коментарі УП. Життя розповіла, що до поліції мати постраждалого хлопчика звернулася, щойно дізналася від нього про скоєне.

– Під час досудового розслідування і судового слідства з дитиною працювали психологи. Допит проводили в іншому приміщенні за допомогою відеоконференції. В таких випадках запитання дитині ставить психолог, щоб повторно не травмувати її, – розповіла вона.

Відомості про полтавця будуть внесені до Реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої особи.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-09-19 22:47:33

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин