Україна і світ

Центр реабілітації на Київщині, що був пошкоджений окупантами у 2022 році, відновив роботу

Відновлення Всеукраїнського реабілітаційного центру для осіб з інвалідністю у Лютіжі – важливий крок у покращенні медичної і соціальної допомоги громадянам, які потребують реабілітаціїі в умовах конфлікту та бойових дій.

– Після деокупації Київщини ми активно розпочали відбудову медзакладів. Робимо це як силами держави, так і за активної участі міжнародних донорів, – повідомив начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко на відкритті відновленого закладу.

Ремонт Всеукраїнського центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю тривав близько 10 місяців. Відновлено головний корпус, де було пошкоджено дах і знищено одну зі стін. У кількох корпусах замінили вікна, виконали поточні ремонти внутрішніх приміщень.

На базі центру працюють терапевти, ортопеди, невропатологи, психотерапевти, психологи, фізіотерапевти та педіатри. Сьогодні якісну медичну допомогу можуть безоплатно отримувати 136 осіб.

Зараз дивляться

Спектр послуг чималий: локомоторна терапія, вертикалізація, лікувальні масажі, різні види фізіотерапії, лікувальна фізкультура, реабілітація у воді. У перспективі реабілітацію тут проходитимуть і військові.

Загалом на сьогодні вже відновлено повністю або частково понад 100 об’єктів охорони здоров’я області. Роботи здійснюються за новими підходами, щоб заклади були якомога сучаснішими та доступними для всіх груп населення.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-09-19 19:13:57

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин