PRESS ЦЕНТР

Буковинцю лікарі подарували нове серце: унікальну операцію провели у Львові

Буковинцю лікарі подарували нове серце: унікальну операцію провели у Львові

Власний орган чоловіка три роки тому з ладу вивела пневмонія з ускладненнями.

У Львівській міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги провели операцію з трансплантації серця.

Серце отримав Василь із Чернівців. Йому 45 років. Власний орган чоловіка три роки тому з ладу вивела пневмонія з ускладненнями.

Журналістка Ірина Заславець зазначає, що Василю пощастило. За день до операції чоловік приїхав до Інституту серця МОЗ України на обстеження, а уже вночі стало відомо, що у Львові для нього є орган.

Василь казав мені, що йому дуже треба жити, бо має дбати про діток – старша донька з інвалідністю. Перед операцією Василь запитав у мене, чи із новим серцем зможе хоча б через півроку без проблем підніматися на третій поверх? Він живе на третьому і зараз, щоб зайти додому, зупиняється на перепочинок разів п’ять. А я натомість розказала йому про Говерлу і тих, хто після трансплантації серця без проблем здолав не три поверхи, а дві тисячі метрів, – пише Ірина Заславець.

За словами головного лікаря міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги Олега Самчука, донором для трьох людей став 38-річний житель Львівської області. У лікарню швидкої допомоги його госпіталізували із розривом аневризми судин головного мозку. Після того, як йому констатували смерть мозку, рідні чоловіка – дружина і мама підписали згоду на донорство.

Від померлого донора трансплантували 3 органи — серце і дві нирки.

Нирку і підшлункову отримав 45-річний львів`янин, який з дитинства хворів на цукровий діабет, а останні кілька років, як ускладнення, ще й на ниркову недостатність. Операція подарувала йому шанс вилікуватися від обох хвороб. Ще одну нирку пересадили 30-річній мешканці Волині. Жінка три роки була на гемодіалізі.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Західноукраїнський інформаційний портал PRESS-ЦЕНТР © 2014
09.08.2020

Back to top button
Close