Львівський портал

Будівництво крематорію у Львові підтримали глави усіх конфесій

Міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що будівництво крематорію в місті підтримали глави усіх конфесій. Незабаром в мерії оголосять архітектурний конкурс для реалізації проєкту. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі ЛМР.

Будувати крематорій у Львові планують за принципом державно-приватного партнерства.

«Ми плануємо оголосити архітектурний конкурс на будівництво крематорію. Це має бути досконала споруда з точки зору естетики архітектури зокрема. Я думаю, що ми будемо його робити за принципом державно-приватного партнерства. По закону крематорії мають бути виключного комунальними, їх не можна приватно будувати», – зазначив Андрій Садовий.

За його словами, кожне місто в Україні має мати таку послугу, а люди вже самі можуть обирати, як вони хочуть бути поховані після смерті.

«Ми збирали раду єпископів, де були глави всіх конфесій у місті Львові, і всі вони підтримали ініціативу будівництва крематорію. За таку ініціативу були і протестанти, і католики, і православні. Можливо хтось з людей проти цього, але це нормально, вони завжди матимуть можливість бути похованими в традиційний спосіб», – наголосив Андрій Садовий.

Раніше Андрій садовий повідомив, що що будуватимуть крематорій біля Голосківського кладовища.

Львівський портал” href=”https://portal.lviv.ua/”>Львівський портал писав про те, коли у Львові таки з’явиться крематорій.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook. 

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2021-05-31 10:04:33

Back to top button