Львівський портал

Будинок у центрі Яворова, за який наторгували 9 млн, знову продають за 75 доларів

Фонд державного майна України знову виставив на продаж двоповерховий будинок у центрі Яворова, за який під час першого аукціону наторгували 9 мільйонів гривень. Але тепер лот виставили за стартовою ціною у 75 доларів, передає кореспондент Львівського порталу.

 

За даними Фонду держмайна, на продаж виставлено двоповерхову адміністративну будівлю, розташовану у центральній частині Яворова по вулиці Котляревського, 3. Нерухомість площею майже 500 кв. м, що повністю готова до експлуатації, оцінено у 2199 гривень (75 доларів).

Дата аукціону – 4 грудня 2020 року.

Реклама партнерів

 

До слова це вже друга спроба продати будівлю. Як повідомила Львівському порталу начальник відділу малої приватизації регіонального відділення ФДМУ у Львівській області Оксана Дідик, бажаючих придбати будівлю під час першого аукціону було багато, але вони доторгувалися до того, що у підсумку ніхто так і не уклав договір.

«Покупці були, вони задекларували чималі суми, але у підсумку відмовилися від пропозиції. У процесі аукціону вартість будівлі (із 4238 гривень – ред.) зросла до великої суми, але у підсумку ніхто так і не уклав договору купівлі-продажу. Ми розуміємо, що вартість такої будівлі близько двох мільйонів гривень, але люди доторгувалися до дев’яти мільйонів, і в підсумку відмовилися від укладання договору», – зазначила Оксана Дідик.

Як відомо, згідно законодавства, якщо об’єкт продажу не реалізовано то його виставляють на аукціон повторно із знижкою 50%

Окрім цього Фонд держмайна продає ще три об’єкти «малої приватизації» на Львівщині.

У Стебнику на продаж виставили будівлю дренажного складу з відділенням дроблення  загальною площею 3837,2 кв. м, що знаходиться на вулиці Дрогобицькій, 127.

Це майно колишнього гірничо-хімічного підприємства Стебницького ДГХП «Полімінерал», що випускало мінеральні добрива, та видобувало калійну сіль.

Дата аукціону – 27 листопада 2020 року. Стартова ціна лоту – 781 756 гривень (близько 27.4 тис. доларів).

У Моршині на продаж виставлено цех виморожування солі та свердловини на вулиці Курортній, 58А, 58Б, 58В.

Група інвентарних об’єктів загальною площею понад 534 кв. м оцінена у 870 831 гривню (близько 30.5 тисяч доларів.) Дата аукціону – 3 грудня 2020 року.

У Моршині, по вулиці Курортній, 25А (неподалік попереднього об’єкту) продають свердловини та цех виварювання солі.

За нерухомість площею 257.6 кв. м просять 429 180 гривень (близько 15 тисяч доларів.)

Дата аукціону – 3 грудня 2020 року.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2020-11-20 15:19:31

Back to top button