Україна і світ

«Будемо боротися, щоб перемогти все те зло, що вдерлося на українську землю» — митрополит Епіфаній

У Харківській області на території однієї з частин Командування Сил логістики Збройних Сил України відкрито храм-каплицю на честь святого архістратига Михаїла та монумент Слави Україні.

За словами командування, близько року пішло на зведення священного місця, де відтепер армійці зможуть задовольняти свої духовні потреби. Активну допомогу в побудові храму надали волонтери.

Чин освячення храму провів митрополит Київський і всієї України Православної церкви України Епіфаній.

Спільно з Предстоятелем Православної Церкви України молилися митрополит Сімферопольський і Кримський Климент, архієпископ Дніпровський і Січеславський Симеон, архієпископ Харківський і Слобожанський Митрофан, капелани та місцеве духовенство.

Також у заходах із відкриття та освячення обох об’єктів також узяли участь Харківський міський голова Ігор Терехов, командири військових частин, військові волонтери і громадські діячі.

— Освячення цієї каплиці в цьому славному місті є певним символом, що життя продовжується. На жаль, війна ще триває. Проте ми сильні та незламні. Тому будемо боротися, щоб перемогти все те зло, що вдерлося на українську землю.  На жаль, ворог використовує проти нас свої церкву, мову та ще багато чого. Проте правда і Бог на нашому боці. Тож ми неодмінно переможемо, — сказав митрополит Київський і всієї України, освячуючи каплицю та монумент.

По завершенню церемонії освячення, Блаженнійший Митрополит Епіфаній вручив військовому колективу відзнаку Православної Церкви України — недержавний орден «Святого Архистратига  Михаїла» першого ступеня та подякував за благородну справу в ім’я віри. Її прийняв командир частини.

— Духовна сила необхідна нашим воїнам для скорішої перемоги над російськими окупантами, а цивільним працівникам вона допомагає пережити важкі часи. Тому ми зробили все необхідне, вклали свої душі в спорудження даної святині, — зауважив офіцер Збройних Сил України, отримуючи високу нагороду.

Зі свого боку рішенням командування частини пам’ятні відзнаки отримали почесні гості та військові волонтери.

Наприкінці заходу присутні обмінялися своїми міркуваннями, як кожен на своєму місці має протидіяти російській агресії, не допускати поширення кремлівській пропаганді.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Фото автора

Джерело: Інформаційне агентство АрміяInform
2023-09-17 07:54:22

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин