Україна і світ

Британія перетворить Манчестер Арену та Бірмінгем на гігантські лікарні з моргами

В Британії головні розважальні центри перетворюють на гігантські польові лікарні через стрімке поширення коронавірусу та велику кількість хворих. Зокрема, переобладнають Національний виставковий центр (Бірмінгем) біля Бірмінгема, який має 18 виставкових залів і щороку приймає десятки гучних конференцій і виставок.

Фото, які свідчать, що Манчестер Арену та Бірмінгемський виставковий центр вже почали перетворювати на госпіталі опублікувало видання DailyMay.

Керівництво центрів вже заявило про готовність прийняти хворих та негайно відреагувати, якщо буде вказівка уряду. Спеціальна комісія з охорони здоров’я в Бірмінгемі зазначила, що очікує “національної готовності”.

Фото свідчать, що роботи з переобладнання вже почали. Так, wентр ExCel в Іст-Лондон стане польовою лікарнею на 4 тисячі ліжок з двома моргами, а в аеропорту міста припиняють цивільні рейси, щоб військові літаки могли транспортувати хворих.


Військові вже працюють над оснащенням центрів/Фото: dailymail

Міністерство оборони та NHS створюють нову лікарню з нуля для розміщення пацієнтів Covid-19. 

Виставковим центром у Східному Лондоні стане лікарня NHS Nightingale, яка має вентилятори та кисень біля кожного ліжка. Відомо, що військових медиків також залучать до лікування хворих на коронавірус.


В Британії визначили три гігантські госпітальні бази/Фото: dailymail

Коронавірус у Британії: коротко

  • Станом на 26 березня у Великій Британії зафіксували 9 тисяч 672 випадки інфікування коронавірусом.
  • Від ускладнень померли 465 людей.
  • Пандемія коронавірусу змусила Велику Британію запровадити суворі обмеження. З 23 березня, британці зобов’язані перебувати вдома, а на вулицю виходити тільки в разі крайньої потреби.

Джерело Телеканал новини «24»
2020-03-26 15:10:00

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Теги
Back to top button
Facebook
Close