Україна і світ

Бренд PARIMATCH припинив діяльність на території росії та Білорусі

Користувачем бренду PARIMATCH на території російської федерації виступала компанія ТОВ “Бетрінг”. 1 березня 2022 року між Ріліус Холдинг Лімітед (власником бренду PARIMATCH на території України) та ТОВ “Бетрінг” було розірвано ліцензійний договір від 1 лютого 2020 року, а 26 березня 2022 року було остаточно завершено усі процеси, необхідні для остаточного відкликання франшизи свого бренду на території країни-агресора.

Про це стало відомо з повідомлення від адвоката Андрія Тарасовича.

Відповідно до умов додаткової угоди ТОВ “Бетрінг” заборонено використовувати програмне забезпечення та бренд PARIMATCH на території російської федерації, що включає в себе повну заборону на використання рекламних матеріалів, символіки, кольорів, глобальних амбасадорів і слоганів PARIMATCH на території росії, а також заборону використовувати символіки для локальних амбасадорів.

Крім того, 2 червня 2022 року було завершено усі процеси, необхідні для завершення процесу виходу бренду PARIMATCH з Білорусі.

“Холдинг переводить підтримку сервісів і клієнтів на управління місцевою локальною командою Білорусі, яка більше не є частиною PM холдингу. Холдинг в свою чергу більше не отримуватиме прибуток від оперуючої у Білорусі компанії ні сьогодні, ні в майбутньому. Ми очікуємо, що зазнаємо суттєвих збитків у результаті цього рішення.

Ми знаходимося в стадії розірвання відносин з РБ і переходу з дотриманням всіх законів та забезпечуючи постійну безпеку та підтримку наших співробітників і клієнтів. Протягом перехідного періоду сервіси залишаться доступними в Білорусі та керуватимуться новим власником”, — сказано у повідомленні на сайті PARIMATCH від 2 червня 2022 року.

Тож, на сьогодні раніше опубліковані на сайті матеріали від 11 травня, не відповідають дійсності.

Back to top button