Україна і світ

Близько 80% гуманітарної допомоги РФ Італії марні, – ЗМІ

Росія надіслала техніку та засоби для дезінфекції, тоді як Китай допомагає масками і апаратами штучної вентиляціїБлизько 80% гуманітарної допомоги, яку Росія направила Італії для боротьби з коронавірусом, є марною і має на меті військово-політичну складову, передає La Stampa з посиланням на джерела.

Прем’єр-міністр Італії Джузеппе Конте, за даними джерела видання, прийняв цю допомогу для “зміцнення особистих відносин” з РФ.

Росія надіслала багато техніки і засобів для дезінфекції, тоді як Китай допомагає масками і апаратами штучної вентиляції легенів.

Росіяни також направили в Італії багато військових фахівців з біологічного захисту у високих ранги: генерали, полковники і майори. Всі вони мають можливість вільно пересуватися по країні, яка є членом НАТО.

Також саму операцію в Італії координує Міністерство оборони Росії, а не Міністерство охорони здоров’я.

Як повідомлялося, глава Міноборони РФ Сергій Шойгу дав вказівки створити авіагруппу ВКС, яка почне поставляти Італії допомогу. В країну доставлять вісім мобільних бригад російських військових медиків і фахівців-вірусологів, автомобільні комплекси аерозольної дезінфекції транспорту і території, а також медичне обладнання.Джерело: www.112.ua

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Теги
Back to top button
Facebook
Close