Львівський портал

Благодійники передали нові ліжка лікарні Святого Пантелеймона у Львові

1

У суботу, 30 вересня, Благодійний фонд «Гуманітарні ініціативи» передав чергову партію допомоги – нові лікарняні ліжка для Першого територіального медичного об’єднання Львова, зокрема, до лікарні Святого Пантелеймона (колишньої клінічної лікарні швидкої медичної допомоги – ред.). Про це Львівському порталу повідомив Президент Благодійного фонду «Гуманітарні ініціативи» Орест Чебеняк.

За його словами, Благодійний фонд «Гуманітарні ініціативи» отримав лікарняні ліжка від партнерів із Великої Британії – організації Swindon Humanitarian Aid Partnership.

682

«Благодійний фонд «Гуманітарні ініціативи», спільно з Першим медичним об’єднанням Львова – клінічною лікарнею швидкої допомоги та компанією Meest розвантажили чергову партію гуманітарної допомоги. Лікарняні ліжка були передані нашими друзями з Великої Британії – організації SWINDON Swindon Humanitarian Aid Partnership», –повідомив Орест Чебеняк.

687

Він розповів, що загалом благодійники передали в Україну 70 лікарняних ліжок. Вони будуть розподілені між двома лікарнями у Львові та Чернівцях, що дасть змогу оновити або розгорнути більше місць у клініках, що надають невідкладну допомогу українцям.

684

«Це абсолютно нові лікарняні ліжка на коліщатках із матрацами, що регулюються, вони легко переміщуються і підлаштовуються під потреби пацієнтів», – уточнив Львівському порталу Орест Чебеняк.

685

680 1

Раніше повідомлялось, що за рік повномасштабної війни благодійний фонд «Гуманітарні ініціативи» доправив 488 гуманітарних вантажів українцям, що постраждали від російської війни, на загальну суму понад 6 мільйонів 600 тисяч доларів.

У липні цього року благодійники Фонду передали для українських лікарень медикаментів із Польщі та Німеччини на 1 млн євро.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2023-09-30 11:52:02

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин