Львівський портал

Біля Голосківського кладовища виявили стихійне сміттєзвалище

На вулиці Миколайчука у Львові, неподалік Голосківського кладовища, екологи виявили звалище побутових та будівельних відходів. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Держекоінспекції на Львівщині.

Днями Державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища провели перевірку поводження з відходами на території Львівської міської ради.

Під час інспекції екологи виявили  хаотично розміщене несанкціоноване звалище побутових та будівельних відходів на вулиці Миколайчука, неподалік Голосківського кладовища. Власника звалища не встановлено.

Держекоінспекція скерувала лист в органи місцевого самоврядування з вимогою ліквідувати несанкціоноване звалищ побутових та будівельних відходів.

Як писав Львівський портал” href=”https://portal.lviv.ua/”>Львівський портал, у 2015 році на території Львівщини існувало 250 стихійних сміттєзвалищ, станом на травень 2019-го таких об’єктів нарахували всього лише 30. Повністю ліквідувати всі несанкціоновані звалища в області мали до кінця 2020 року.

Натомість протягом 2020 року у Львівській області знову виявили 140 несанкціонованих сміттєзвалищ, із них ліквідовували лише 78. 

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Фото: Держекоінспекція у Львівській області

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2021-11-19 11:31:02

Back to top button