Львівський портал

Біля «Арени Львів» збудують житловий комплекс із озерами

Виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив ТзОВ «Парк Арена» містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва на будівництво багатоквартирного житлового комплексу з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення на вул. Стрийській, 121 та на вул. Стрийській, 131. Відповідне рішення прийняли сьогодні, 9 листопада, передає кореспондент Львівського порталу.

 

Як йдеться в проекті рішення, житловий комплекс ТзОВ «Парк Арена» будуватиме на земельній ділянці площею 1,7 га. Цільове призначення – для будівництва і обслуговування інших будівель громадської забудови. Категорія – землі житлової та громадської забудови.

Також ділянка розташована у зоні Г-2 – торгово-ділові зони районного рівня з допустимим видом забудови – будівлі змішаного використання (з житловими квартирами на верхніх поверхах і розміщенням у нижніх поверхах об’єктів ділового, культурного, обслуговуючого і комерційного призначення).

Своїм рішенням виконком дозволив забудувати земельну ділянку на 38%, а також встановив, що висота житлових будинків не повинна перевищувати 37 м.

Новий житловий комплекс складатиметься із дев’яти зблокованих будинків різної висоти, а в його подвір’ї облаштують відпочинковий, дитячий майданчики та водойми.

Згідно з даними аналітичної системи YouControl, ТзОВ «Парк Арена» створили менше двох років тому, зареєстроване воно на вул. Стрийській, 31.

Власниками ТзОВ «Парк Арена» є Надія Швець, Олександр Діденко та Ростислав Заремба. Останній разом із депутатом Львівської міської ради Петром Адамиком володіє футбольно-спортивним клубом «Львів». Також Заремба є співвласником ТОВ «Апартготель», яке зводитиме готель біля Парку культури. Водночас керівником ТОВ «Апартготель» є Роман Попко, він причетний до будівельної компанії «Авалон», яка належить ще одному депутату міської ради Львова – Григорію Козловському.

Основний вид діяльності ТзОВ «Парк Арена» вказаний як будівництво житлових і нежитлових будинків. Розмір його статутного капіталу становить більше 681 тисячі гривень.


Джерело ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ
2018-11-09 16:16:07
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:
Close