Більше 720 тисяч відстрочок продовжено автоматично, – Шмигаль

З 1 листопада в Україні набув чинності новий порядок оформлення і продовження відтермінувань від мобілізації. За один день автоматично продовжили більше 720 тисяч відстрочок. Про це повідомив міністр оборони Денис Шмигаль.
«Понад 720 тисяч відстрочок вже продовжено без додаткових дій з боку людини, адже всі потрібні дані вже є в державних реєстрах. Більше 80% звернень подаються через застосунок Резерв+, без довідок і особистих візитів», – розповів глава Міноборони.
Водночас ЦНАПи 1 листопада прийняли майже 4000 заяв. Денис Шмигаль порадив оформлювати відстрочку саме через Резерв+, бо це швидше та зручніше.
Нагадаємо, відтепер ТЦК більше не приймають документи на оформлення та продовження відстрочок від мобілізаціїї. Їх можна подати або через застосунок Резерв+, або офлайн через ЦНАП. Як відбувається ця процедура у ЦНАПі, читайте за цим посиланням.
Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ» 
2025-11-01 19:40:00
					




























