Україна і світ

Білоруські ракети С-300 потрібні РФ не для масованої атаки – Ігнат

Ракети до ЗРК С-300, які РФ завозить з території Білорусі, вона не може використати для масованих атак по території України, оскільки у них дуже низька точність, а останні масовані обстріли свідчать про те, що вона прицільно стріляє саме про критичній інфраструктурі.

Про це заявив в ефірі телемарафону речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

– Ми знаємо, що робить РФ з ракетами С-300. Вона призначена для ураження повітряних цілей, тобто і літаків, і гвинтокрилів. Росіяни мають великий спектр подібного озброєння. Цими ЗРК вона наситили окуповану територію, і вирішили застосовувати їх проти України спочатку одиночним моментами, а потім уже масово по прифронтових містах, – пояснив він.

За його словами, ракети С-300 росіяни запускають з великих відстаней по Харківщині, Микодаївщині, Дніпру.

– Якби це було 30-40 км, ще можна було б розраховувати на якусь точність, якщо це більше 100 км – точності ніякої, і тому, власне, вони летять по мирній інфраструктурі, – додав Ігнат.

А для масованих обстрілів, як пояснив військовий, Росія використовує Калібри або ж Іскандери, яким вона б’є по критичній інфраструктурі, починаючи з 10 жовтня.


Днями Daily Mail з посиланням на власні джерела повідомила, що РФ таємно перевезла з Білорусі близько 100 ракет С-300 і С-400, що може свідчити про підготовку нової масштабної атаки проти України.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-11-21 18:05:17