Львівський портал

Білорусь депортувала двох українських журналістів

Двох українських журналістів «Настоящего времени», яких затримали вдень 7 серпня в Мінську, депортували з Білорусі на батьківщину. Про це Львівському порталу повідомили в пресслужбі Міністерства закордонних справ України.

 

За інформацією посольства України в Білорусі, «двох затриманих в Мінську журналістів-громадян України депортували. О 23:40 год. вони вилетіли до України авіарейсом Мінськ-Одеса».

Одна з депортованих Ірина Ромалійська повідомила в Facebook, що паралельно журналістам «вліпили заборону на в’їзд». За словами її колеги Івана Гребенюка, заборона терміном у 10 років.

«Наскільки я зрозуміла, приводом став вчорашній ефір «Настоящего времени». Співробітники, які допитують нас, переказували мені точки, з яких я включалася», – написала Ірина Ромалійська.

Як пише Українська правда, вдень 7 серпня у готелі «Мінськ» в столиці Білорусі затримали українців Ірину Ромалійську та Івана Гребенюка, а також росіянина Юрія Баранюка, які працюють штатними кореспондентами телеканалу «Настоящее время».

Їх звинуватили в тому, що вони порушили законодавство про ЗМІ – працювали в Білорусі без акредитації. Телеканал «Настоящее время» запевняє, що вчасно запросив акредитацію для своїх журналістів перед президентськими виборами, але їм її не надали. Росіянина теж збиралися депортувати.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2020-08-08 11:25:11

Теги
Back to top button
Close