Західноукраїнський інформаційний портал

Безпека понад усе. На «Рівнеоблводоканалі» відбулися навчання (ФОТО)

7 листопада, на території очисних споруд каналізації м. Рівне РОВКП ВКГ “Рівнеоблводоканалу” відбулося практичне об`єктове навчання з пожежної безпеки та цивільного захисту.

Захід провели спільно зі співробітниками служби цивільного захисту 1 державної пожежно-рятувальної частини 3 державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Рівненській області.

Згідно із тактичним задумом навчань на головній каналізаційній насосній станції (ГКНС) сталася виробнича аварія: у трансформаторній підстанції напругою 10 000 В замкнуло кабельну воронку. У результаті чого, за задумом навчань, відбувся розлив і загорання трансформаторного масла об`ємом 12 літрів, з подальшим розповсюдженням вогню на двоповерхову будівлю, у якій знаходились двоє працівників.

Одразу після виникнення умовної виробничої аварії, працівники “Рівнеоблводоканалу” викликали вогнеборців, які за кілька хвилин прибули на місце виклику, розпочали пошук умовних потерпілих і одразу після їх порятунку, почали гасити умовну пожежу.

Ми постійно організовуємо навчання з пожежної безпеки та цивільного захисту, відпрацьовуємо порядок дій у випадку виробничої аварії, постійно проводимо роз’яснювальну роботу із працівниками щодо недопущення виникнення надзвичайних ситуацій. Наприклад, сьогодні, вкотре зі співробітниками служби цивільного захисту, навчали працівників, як правильно користуватися вогнегасниками, каже головний інженер РОВКП ВКГ “Рівнеоблводоканал” Віктор Єфімов. 

Ми постійно співпрацюємо із підприємством, проводимо навчання із працівниками “Рівнеоблводоканалу”. Такі заходи важливі для профілактики виникнення і відпрацювання спільних дій при ліквідації можливих надзвичайних ситуацій, — наголосив Андрій Жданюк. — Сьогодні після завершення практичних навчань ми підвели підсумки і обговорили додаткові заходи для покращення оперативних дій, розповідає заступник начальника загону-начальник ДПРЧ 1 ГУ ДСНС України у Рівненській області Андрій Жданюк .

Читайте також: Більше свіжих новин Рівного

Читайте також: Чиновники

Джерело: Західноукраїнський інформаційний портал PRESS-ЦЕНТР © 2014
2018-11-10 11:13:26

ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close