Львівський портал

Без роботи залишаються майже пів мільйона українців

У 2020 році служба зайнятості знайшла роботу 606 тисячам українців. У пошуках роботи залишається ще майже пів мільйона людей. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Державної служби зайнятості.

 

За видами економічної діяльності найбільше громадян були працевлаштовані в сільському господарстві (28%), переробній промисловості (16%) та у сфері торгівлі (15%).

Професійне навчання за направленням служби проходили 93 тисячі безробітних, 48 тисяч з них навчалися в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Реклама партнерів

 

До громадських та інших робіт тимчасового характеру протягом року було залучено 100 тисяч осіб.  Це і благоустрій територій, і впорядкування місць поховань, супровід людей з інвалідністю, відбудова історичних пам’яток тощо.

Станом на 16 січня 2021 року кількість зареєстрованих безробітних – 477 тисяч чоловік. Кількість наявних вакансій – 43 тисячі одиниць.

Найбільше пропозицій роботи налічується на підприємствах переробної промисловості – 18%, оптової та роздрібної торгівлі – 14%,  транспорті – 11%.

Нагадаємо, мешканці Львівщини назвали безробіття проблемою, яка їх найбільше турбує. Влітку в області на одну вакансію претендували відразу 8 безробітних.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2021-01-18 12:18:05

Back to top button