Україна і світ

Без масок і тестів: Данія першою в ЄС скасувала карантин

Данія стала першою країною в Європейському Союзі, яка скасувала всі карантинні обмеження. У п’ятницю, 10 вересня, країна повернулася до повсякденного життя, як перед пандемією коронавірусу.

Влада Данії ухвалила таке рішення наприкінці серпня, оскільки вірус перестав бути основною загрозою для суспільства. Наразі у країні високий рівень вакцинації серед населення, а також низький відсоток захворюваності та смертності внаслідок Covid-19.

Відтепер для входу у ресторани, спортивні зали чи нічні клуби громадянам не потрібно пред’являти сертифікат про вакцинацію чи негативний тест.

– На початку вересня можна спостерігати послаблення епідемії. Це свідчить про те, що Данія перебуває на дійсно вдалій позиції. Вакцини та всі громадяни, які докладають великих зусиль у Данії протягом тривалого періоду, є основою для того, щоб ми були такими сильними, – заявив міністр охорони здоров’я Магнус Хеніке.

Kontakttallet er i dag beregnet til 0,7. Vi kan altså konstatere en faldende epidemi her i start september! Det vidner om, at Danmark står et virkelig godt sted. Vaccinerne og alle borgere i Danmarks store indsats gennem lang tid er grundlaget for, at vi står så godt. #COVID19dk pic.twitter.com/xdHRWlPG64

— Magnus Heunicke (@Heunicke) September 7, 2021

Якщо у школу прийде хвора на коронавірус дитина, вона піде на карантин, але не весь клас, як це було раніше. Працівники можуть повернутися до роботи в офіси, також скасовується масковий режим.

Наразі в Данії отримали щеплення близько 75% дорослого населення. З початку пандемії коронавірусу у країні захворіло понад 350 тис. осіб, внаслідок ускладнень померли 2 599 громадян.

Джерело: Politico 


Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-09-10 12:55:01

Back to top button