PRESS ЦЕНТР

Багатодітний батько з Донбасу Юрій розповів про службу в ЗСУ

Багатодітний батько з Донбасу Юрій розповів про службу в ЗСУ

Багатодітний донеччанин Юрій вже рік служить в «Айдарі». До цього лише проходив строкову службу у далеких вже 2008-2009 роках. Каже, армія тоді й зараз – «небо і земля», як у плані бойової підготовки, так і забезпечення.

Найбільше радують зміни у бойовій підготовці, – говорить Юрій. – Коли служив строкову, до війни нас готували здебільшого тільки на папері. Зараз же бойова, фахова підготовка на висоті. Те, що зараз достойне харчування, речове, грошове забезпечення – звісно, радує. Та це питання другорядне.

Воїн розповідає, що навіть під час ротацій на передову бойова підготовка у підрозділі проводиться регулярно. Особливо важливо це зараз, під час перемир’я. Адже бойових зіткнень з ворогом майже не відбувається.

Юрій не планує полишати військо. Коли закінчиться контракт, обов’язково підпише наступний. І хоч сім’я спочатку не надто охоче відпускала чоловіка на війну, зараз старший син уже серйозно заявляє про плани стати танкістом. Та й молодший під час татової відпустки не знімає його форму. Лише донька не планує бути військовою. Принаймні поки що.

Приємно тішить, що ставлення місцевих до війська змінюється на краще. У рідному Покровську, що на Донеччині, усе більше людей, знайомих, друзів, сусідів розпитують, морально підтримують, тиснуть руку, дякують за службу. Це надихає. І так має бути. – констатує боєць.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Західноукраїнський інформаційний портал PRESS-ЦЕНТР © 2014
14.01.2021

Back to top button