Львівський портал

Азербайджан почав «антитерористичну операцію» у Нагірному Карабаху

Азербайджан заявив про початок «локальних антитерористичних заходів» у невизнаному Нагірному Карабаху, який вважається міжнародно визнаною частиною Азербайджану. Про це повідомляє Європейська правда з посиланням на Міноборони Азербайджану.

Згідно із заявою, заходи розпочали «з метою забезпечення положень Тристоронньої заяви, припинення широкомасштабних провокацій у Карабаському економічному районі, роззброєння та виведення формувань збройних сил Вірменії з наших територій, нейтралізації їхньої військової інфраструктури, забезпечення безпеки мирного населення».

Як заявили у міністерстві, у рамках заходів «із застосуванням високоточної зброї» на передній лінії та в глибині виводять з ладу позиції формувань збройних сил Вірменії, їхні довготривалі вогневі точки, а також бойові засоби та об’єкти військового призначення.

Про заходи було поінформовано командування «миротворчого контингенту» Російської Федерації та керівництво Спільного турецько-російського моніторингового центру, йдеться у заяві.

«Ми ще раз заявляємо, що цивільне населення та об’єкти цивільної інфраструктури не є цілями, з ладу виводять лише легітимні військові цілі», – сказано у повідомленні.

У міністерстві окремо заявили про посилення напруженості в останні місяці через «систематичні обстріли позицій Азербайджанської армії формуваннями збройних сил Вірменії в Карабаському регіоні, продовження мінування територій, проведення робіт з інженерного вдосконалення бойових позицій, а також збільшення кількості окопів та бліндажів».

За даними вірменського видання EVN Report, азербайджанські війська атакували Нагірний Карабах,  використовуючи важку артилерію, включаючи БПЛА. Місцеві журналісти повідомляють, що цілями є різні райони Ханкенді (вірменська назва – Степанакерт).

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2023-09-19 13:58:56

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин