Україна і світ

Авіакомпанія “МАУ” призначила на 27-28 березня додаткові рейси для евакуації 2 тис. українців

Призначені додаткові перевезення пасажирів з Амстердама, Лондона, Берліна, Парижа, Франкфурта, Лондона, Брюсселя, Ніцци, Нью-Йорка, Мадрида і Барселони, Афін і КаїраУ зв’язку з продовженням карантину до 24 квітня та припиненням авіасполучення в країні, авіакомпанія “Міжнародні Авіалінії України” призначила на 27-28 березня додаткові спецрейси з низки країн для евакуації українців додому. Про це йдеться в сообщении компанії на її сайті.

“З моменту оголошення карантину авіакомпанія вже повернула в Україну понад 17 тисяч українських громадян і готова перевезти ще близько 2-х тисяч у найближчі дві доби”, – заявив український авіаперевізник.

МАУ звернулася до державних органів з проханням надати їй можливість виконати разові евакуаційні рейси, на які вже заброньовані і зареєстровані пасажири з Амстердама, Лондона, Берліна, Парижа, Франкфурта.

На 27 березня компанія призначила додаткові рейси з Лондона, Брюсселя, Ніцци, Нью-Йорка.

Крім того, МАУ запланувала додаткові перельоти із Каїра, Парижа, Тбілісі, комбінований рейс Мадрид – Барселона – Київ, а також з Афін c прибуттям в Київ 28 березня.

Продаж квитків вже відкритий на сайті авіакомпанії.

Нагадаємо, 25 березня Кабінет міністрів України продовжив карантин у зв’язку з пандемією коронавіруса на 30 днів, до 24 квітня. Пасажирське сполучення України з іншими країнами было повністю закрите опівночі 17 березня.

Джерело: www.112.ua

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Теги
Back to top button
Facebook
Close