Аварійну частину вул. Залізничної у Львові відремонтують за 30 млн грн кредиту

Львів витратить 30 млн грн, взятих у кредит, на ремонт аварійної частини вул. Залізничної протяжністю 400 м. Підрядником буде компанія «Онур», роботи стартують вже цього тижня. Про це 28 жовтня повідомив перший заступник міського голови Андрій Москаленко.
Наразі ремонтувати будуть частину вул. Залізничної від квазікільця до вулиці Ясної, її довжина становить 400 м.
«Цей відрізок є аварійним, з численними ямами, подекуди бруківкою та залишками колії. Тут замінять крім асфальту, старі мережі, колектор, дощеприймачі, оновлять освітлення, а також облаштують безбарʼєрні хідники та велодоріжки», – прокоментував Андрій Москаленко.
На ремонт Львів витратить 30 млн грн кредиту, переможцем тендеру стала компанія «Онур».
Всі роботи стартують уже цього тижня, завершити планують до кінця березня.
Об’їжджати цю ділянку автомобілі будуть за таким маршрутом: вул. Ясна – вул. Бортнянського – вул. Шевченка.


Нагадаємо, навесні Львівська міська рада затвердила проєкт реконструкції вул. Залізничної (від вул. Городоцької до будинку №19) протяжністю близько 1,2 км.
Ремонт запланували проводити у кілька етапів, першим був якраз відрізок вул. Ясної до квазікільця, оскільки він є в найгіршому стані.
Фото: Андрій Москаленко/Facebook
Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2025-10-28 10:03:00





























