Україна і світ

Аваков: РФ, Німеччина, Білорусь та інші країни заплатять Україні за евакуацію своїх громадян з Уханя

Кожен з цих громадян також проходитиме контроль і повинен буде підписати документи про свою згоду на обсерваціюМіністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що влада України разом зі своїми громадянами евакуює з китайського міста Уханя громадян РФ, Німеччини, Білорусії та інших країн. Про це він заявив в ефірі програми “Свобода слова” на ICTV у понеділок, 17 лютого, повідомляє “УНІАН”.

“До нас звернулися кілька держав для того, щоб ми допомогли вивезти їхніх громадян, оскільки у них немає рейсу, або він був, тепер його немає. І міністр закордонних справ вів з ними переговори, і ми бачимо таку можливість, оскільки у нас літак матиме деякі вільні місця. Ми візьмемо кілька людей на борт. Це будуть громадяни кількох країн, у нас є заявки з величезної кількості країн, в тому числі громадянин Російської федерації, і я це повністю підтримую, тому що російський літак перед цим забрав нашого українця. Білорус, німець, один представник Нідерландів, Чехії, Коста Ріки, Аргентини т. д.”, – розповів глава МВС.

Аваков наголосив, що кожен з цих громадян також проходитиме контроль і повинен буде підписати документи про свою згоду на обсервацію. За евакуацію своїх громадян іноземні держави заплатять Україні.

Літак з громадянами України з китайського Уханя, де зафіксовано спалах коронавіруса COVID-19, прилетить в один з аеропортів країни, безпосередньо з тими базами, де планують розмістити людей.

За словами Авакова, уряд розглядав близько 12 таких проектів.

17 лютого заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко заявив, що з Уханя повинні евакуювати 49 українців і 25 іноземців з п’яти різних країн.

Джерело: www.112.ua

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Теги
Back to top button
Facebook
Close