Україна і світ

Асамблея НАТО одностайно визнала злочини рф проти України геноцидом

Парламентська асамблея НАТО одностайно визнала злочини російської федерації проти України геноцидом, а терористичний режим в рф — рашизмом.

Про це повідомив голова української делегації в ПА НАТО Єгор Чернєв у Фейсбуці.

За його словами, на сесії Асамблеї в Люксембурзі українська делегація досягла прийняття надзвичайно сильної декларації, яка буде мати далекосяжні політичні наслідки. Крім того, ПА НАТО закликала уряди своїх країн відкрито оголосити на саміті у Вільнюсі про те, що Україна стане членом Альянсу і погодити наступні конкретні кроки для вступу України до НАТО.

«Це наша дипломатична перемога. Всі наші ключові побажання щодо фінального тексту декларації враховані. Там є і підтримка міжнародного трибуналу, і допомога Україні до перемоги і після неї, і засудження ідеології рашизму, і відновлення територіальної цілісності, і санкції, і репарації, і план Маршалла, і багато іншого», — зазначив Єгор Чернєв.

Він заявив, що цю декларацію допомагав готувати та просувати наш польський друг Michał Szczerba.

«Фундамент до саміту НАТО у Вільнюсі закладений. Парламентарі країн Альянсу свою позицію висловили. Тепер справа за урядами», — резюмував голова української делегації в ПА НАТО Єгор Чернєв.

Джерело: Інформаційне агентство АрміяInform
2023-05-22 16:42:55

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин