Україна і світ

Арестович розповів, з чим пов’язана причина тактичної паузи у наступі армії РФ

Радник голови Офісу президента Олексій Арестович розповів, з чим пов’язана причина тактичної паузи у наступі російських загарбників.

За його словами, противнику необхідно добудувати систему управління, перегрупуватися та накопичити резерви. Про це Арестович сказав в ефірі Фейгін Live

Крім того, українські захисники ослабили противника, особливо на Херсонському напрямку. Також ЗСУ успішно відпрацювали тилові угруповування ворога.

Арестович повідомив, що росіяни почали відсувати свої склади від лінії фронту, що створює проблеми з забезпеченням наступальних сил.

– Продовжується геноцид складів ракетно-артилерійського озброєння, матеріального забезпечення та командних пунктів. Лише за добу: Херсон, донецький завод Топаз, Шахтарськ, Нова Каховка. Все це горить, розлітаються боєприпаси. З Шахтарська взагалі почалася евакуація населення, – додав радник голови ОП.

За даними британської розвідки, росіяни, ймовірно, роблять паузу, щоб поповнити сили перед початком нових наступальних дій у Донецькій області.

Також РФ станом на 8 липня може зосереджувати техніку в напрямку Сіверська Донецької області, що орієнтовно на 8 км західніше поточної лінії фронту, яку займає РФ.

Фото: Генштаб ЗСУ

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-07-09 03:15:15

Back to top button