Україна і світ

Ар Келлі засудили до 30 років в’язниці за сексуальні домагання та насильство

Американського музиканта Ар Келлі засудили до 30 років ув’язнення за вимагання, сексуальну експлуатацію жінок та насильство над ними. Музикант свою провину не визнав, і найближчим часом його судитимуть за іншими звинуваченнями.

Захист наполягав на ув’язненні не більше 10 років, але суд був непохитний. Потерпілі та свідки розповіли в суді, що Ар Келлі вступав у сексуальний контакт із неповнолітніми, а також жорстоко поводився з жінками – замикав їх та примушував до праці. Жертвам також було заборонено митися, їсти та спати без його дозволу – все це відбувалося понад 20 років.

30 років за ґратами музикант проведе за рішенням судді у Брукліні – у Чикаго на нього чекає розгляд у справі про виготовлення контенту для дорослих за участю неповнолітніх.

Ар Келлі – один із найуспішніших музикантів 1990-х та 2000-х. Він став всесвітньо відомим завдяки пісні I Believe I Can Fly, і за свою кар’єру встиг отримати одразу три Греммі.


Скандал навколо музиканта з’явився ще 2019 році – у лютому його заарештували та звинуватили за 10 пунктами у сексуальному насильстві над чотирма жінками. Винним його визнали 28 вересня 2021 року і тепер йому винесено вирок.


Ар Келли
Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-06-30 10:46:42

Back to top button