Україна і світ

Антисемітський випад і нацизм: Зеленський прокоментував заяву Лаврова напередодні 9 травня

Після скандальної заяви міністра закордонних справ Росії Сергія Лаврова про перекладання провини за злочини нацистів на єврейський народ стає зрозуміло, що у Кремлі забули всі уроки Другої світової війни.

Про це 2 травня у своєму вечірньому відеозверненні заявив президент України Володимир Зеленський. Подібні “заяви”, додав він, сприяють самознищенню Росії в усіх сенсах цього слова.


– Звичайно, сьогодні щодо цих слів великий скандал в Ізраїлі. Проте ніхто не чує заперечень або виправдань із Москви. Там мовчать. А значить, погоджуються із тим, що сказав їхній міністр закордонних справ, – пояснив Володимир Зеленський.

Президент вкотре нагадав світу про російський ракетний удар по Бабиному Яру в Києві та обстріли Менори на місці масових розстрілів у Дробицькому Яру поблизу Харкова.

– Після загибелі від обстрілів РФ звичайних людей, які пережили нацистську окупацію та нацистські концтабори, такий антисемітський випад їхнього міністра означає, що в керівництві Росії забули всі уроки Другої світової війни, – запевнив він.

Володимир Зеленський також підняв риторичне запитання – а чи залишиться у Москві посол Ізраїлю? Крім цього, президент України підкреслив, що цю пропагандистську та антисемітську заяву Лавров зробив за тиждень до Дня перемоги над нацизмом, що тільки додає цинічності його словам.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-03 02:09:50

Back to top button