Україна і світ

Анна Саліванчук розповіла, як переживає розлучення і чи спілкується з ексчоловіком

Акторка Анна Саліванчук розповіла, як переживає розлучення з ексчоловіком, народним депутатом Олександром Божковим. Також вона зізналася, якого чоловіка хотіла б бачити поруч із собою.

Анна Саліванчук про спілкування з ексчоловіком

Історія кохання Анни та Олександра закінчилася минулої весни, проте акторка зізналася, що досі болісно це переживає. За словами Саліванчук, вона поки що не готова спілкуватися з ексчоловіком, а тому всі питання вони вирішують по листуванню.

– Мені зараз не хочеться спілкуватися. Коли у нас є це спілкування, воно мені робить боляче, я ще не готова. Я прошу, щоб це було в переписці. Ми спілкуємося трохи, але я поки що хочу, щоб цього взагалі не було. Я кажу: – Дай мені час, – поділилася Анна.

Попри розрив подружжя, Олександр активно спілкується з їхніми спільними синами та проводить з ними час.

Зараз дивляться

Анна Саліванчук про особисте життя

Поки що другу половинку акторка після розлучення не знайшла, але вона знає, яким має бути її чоловік. Каже, найкращий спокусник – розум, також їй подобаються накачані.

– Розум – це найкращий спокусник жінок. Зараз я стаю дорослішою, мені подобаються накачані чоловіки. Раніше я на це взагалі не звертала уваги. Але це взагалі не важливо – яка зовнішність, зріст. Головне, щоб це було кохання, – сказала Саліванчук.

Акторка додала, що поруч їй потрібен досвідчений чоловік і з матеріальним станом. Анна вважає, що її обранець має заробляти більше за неї.

Нагадаємо, на початку березня Анна Саліванчук повідомила про розлучення. Тоді акторка зізналася, що розійшлася з чоловіком ще в травні минулого року, проте тільки зараз вона вирішила озвучити правду.

За словами Анни, вони намагалися врятувати сім’ю, але в них нічого не вийшло.

Нагадаємо, Саліванчук і Божков одружилися в 2015 році. У експодружжя двоє синів – Гліб і Микита.

Джерело: Ближче до зірок

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-21 18:07:00

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин