Україна і світ

Андрій Макаревич поставив на місце російського пропагандиста: Хто напав, той і неправий

Лідер групи Машина времени Андрій Макаревич поставив російського журналіста на місце за його прокремлівську позицію у війні. Музикант дав інтерв’ю Георгію Лобушкіну, і воно точно пішло не так, як хотілося журналісту.

Так, Георгій вважає, що в “спецоперації” переможцем виявиться Росія, а ось війну в Україні він назвав суєтою. При цьому, Лобушкін не забув згадати США – на його думку, саме Захід винен у тому, що відбувається.

Так, на інтерв’ю зайшла мова про вибори – Георгій вважає, що вони були підтасованими, на що Макаревич знайшов що відповісти.

Зараз дивляться

– Ви вважаєте, що Зеленського там підтасували, ніхто не хотів обирати і просто було велике вкидання? Припини, я тебе прошу. Не треба питати очевидні речі. Сонце встає на сході, – відповів Макаревич.

Музикант також пожартував, що і Зеленський не справжній, та й вибори організували в США, адже саме там керують усім світом.

Своєю чергою, Лобушкін нагадав, що саме Захід наклав санкції на постачання ліків до Росії.

– Одна країна віроломно напала на іншу і за це отримала по голові. Ось і все. Тільки отримали жителі, які удавали, що все добре, – сказав Макаревич.

Музикант наголосив, що війна має закінчитися якнайшвидше, і Україна має повернути собі всі свої території. Артист укотре заявив, що це Росія напала на Україну – хто напав, той і неправий.

Нагадаємо, що Макаревич критикував російських пропагандистів, назвавши їхню пропаганду – базарним хамством і мовою шпани з підворіття.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-09-18 08:49:43

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин