Україна і світ

Андрій Костін обговорив з Послом Іспанії в Україні експертну підтримку у розслідуванні воєнних злочинів

Генеральний прокурор Андрій Костін провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Іспанії в Україні Рікардо Лопесом-Арандою Хагу.

Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора України.

Генпрокурор подякував за експертну підтримку Іспанії у розслідуванні масованих ракетних обстрілів цивільної інфраструктури України.

Іспанія має сумний, однак унікальний досвід протидії екологічним лихам. Цей досвід став би надзвичайно корисним у розслідуванні та притягненні до відповідальності винних у підриві греблі Каховської ГЕС. Це цинічний воєнний злочин та акт екоциду, який спричинив колосальну шкоду людям та довкіллю, — зазначив Андрій Костін.

Джерело: Інформаційне агентство АрміяInform
2023-07-14 02:39:26

Магазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин