Львівський портал

Альбіна Савчук повернула собі озеро у Брюховичах через сумнівного реєстратора

Відома місцева забудовниця Альбіна Савчук повторно зареєструвала право оренди на земельну ділянку з водоймою загальною площею 4,5 га у Брюховичах біля Львова. Раніше скасували договір оренди і повернули цю ділянку у користування громади, проте Савчук через реєстратора з Яворова зуміла зареєструвала право оренди ще раз, повідомляє NGL.media.

Про повторну реєстрацію права оренди на комунальну ділянку журналісти дізнались із реєстру нерухомості. Згідно з витягом, 5 лютого 2024 року державний реєстратор Яворівської міськради Юрій Савостін вніс запис, що 4,5 га перебувають в оренді Альбіни Савчук – на підставі, зокрема, договору №2, виданого Брюховицькою селищною радою 5 травня 2017 року.

Насправді мова йде про додаткову угоду до договору оренди, укладеного ще у 2015 році. Саме цей договір від 2015-го за позовом Львівської обласної прокуратури визнали недійсним суди першої та другої інстанцій.

Державний реєстратор Юрій Савостін відмовився пояснити журналістам підстави повторної реєстрації права оренди – всупереч рішенням судів обох інстанцій.

Наразі встановлений паркан навколо ділянки не демонтували. Крім того, біля водойми незаконно звели численні споруди, в тому числі і багатоповерховий готель. Львівська міськрада позивається до Альбіни Савчук та її компанії «Віват-Старт» про знесення одинадцяти об`єктів самочинного будівництва, зокрема, і найбільшого – недобудованого «пансіонату готельного типу з спортивно-оздоровчим центром та з бенкетним залом готовністю 95%», який має площу майже 2300 м2.

23 листопада минулого року Шевченківський районний суд Львова у якості забезпечення позову заборонив вчинення будь-яких реєстраційних дій щодо цього майна. Але вже 24 листопада десять будівель переписали на ТОВ «ЖК Америка», засноване Альбіною Савчук. В результаті у січні міськраді довелося через суд замінити одного із відповідачів «Віват-Старт» на «ЖК Америка». Розгляд справи ще триває.

Чим відома Альбіна Савчук:

Синові львівського воєнкома подарувала будинок у Брюховичах.

Держреєстратор з Белза переписав понад 2 га землі у Брюховичах на основі фальшивок.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Орендар озера у Брюховичах їздить на автомобілі Lexus із проблисковим маяком спецслужб та двома парами номерних знаків, які можна змінити на ходу. Одні із них схожі на номера автомобілів військових, а інші цивільні.

Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2024-02-28 18:16:21

Магазин автозапчастини AvtoBot м.Ніжин