Україна і світ

Активісти просять Кабмін не призначати Гусєва губернатором, – ЗМІ

На сайті Кабміну у тексті петиції громадськість просить Володимира Гройсмана не допустити “реінкарнацію корупціонерів” і призначення Юрія Гусєва. Про це повідомляє golos.ua.

Джерело: 112.ua

У коментарі “Голос” автор петиції, ветеран АТО, нагороджений орденом “Захиснику України”, повідомив про свої хвилювання на предмет такого резонансного призначення:

“Якщо прочитати книжку Юрія Гусєва там печатки і штампу ніде ставити, всі місця заповнені – ніколи ніде не працював, займався тільки тим, що завжди знаходився там, де пиляють бюджетні гроші. Навіщо така людина потрібна на чолі управління області? Він не реформатор. У нього, правда, утворень багато, але у нас таке відчуття, що він навчався там, де навчають, як красти бюджетні гроші. Нічого доброго він так і не навчився. Він вже напрацювався, будучи заступником міністра в міноборони. Згадайте які там скандали були… А зараз він йде в губернатори… Видно, комусь дав грошей, у нардепи не пройшов, довелося зняти … а хтось, видно, відпрацьовує і намагається його хоч кудись засунути. Хотілося б, щоб президент нас почув. Адже він же говорив, що ми всі президенти, не тільки він один – хотілося б щоб він народ почув”.

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли, що саме через скандали із закупівлею харчування для армії, в його бутність заступником Міністра оборони України, кандидатуру Юрія Гусєва зняли зі списку партії “Слуга Народу”.

Джерело: www.112.ua

Close