Україна і світ

Аграрії на зустрічі із Зеленським виступили за поетапне впровадження ринку землі

Аграрії запропонували, щоб на першому етапі право придбати землю надавалося виключно українцям, а іноземцям – лише на останньому етапі

Джерело: 112.ua

Аграрії на зустрічі із Зеленським виступили за поетапне впровадження ринку землі

Представники аграрної галузі на зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським виступили за поетапне впровадження ринку землі. Про це повідомляє пресс-служба Офісу президента.

Зокрема, аграрії запропонували, щоб на першому етапі право придбати землю надавалося виключно українцям, а іноземцям таку можливість слід було б надавати лише на останньому етапі реформи.

Новини за темою: Хто має право на безкоштовні земельні ділянки і наскільки складно їх отримати

Окремо обговорювалося питання придбання площ земельних ділянок фізособами і фермерами, необхідність запобігання монополізації ринку сільськогосподарської землі, а також забезпечення доступних кредитів для малих і середніх фермерських господарств.

Крім того, наголошувалося на важливості ухвалення антирейдерського законодавства.

Новини за темою: Україна на порозі відкриття землі: Усе, що відомо про майбутню земельну реформу

Керівник Офісу президента України Андрій Богдан у цьому контексті висловив думку про те, що легалізація обороту земель сільськогосподарського призначення надасть поштовх до залучення додаткових міжнародних інвестицій в аграрну галузь.

Зі свого боку, Зеленський зазначив, що прийняв до уваги всі точки зору.

Нагадаємо, 2 вересня повідомлялося, що президент України Володимир Зеленський доручив Кабінету міністрів до жовтня розробити законопроект про ринок земель, а Верховній Раді – прийняти його і скасувати мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення до грудня поточного року.

Джерело: www.112.ua

Back to top button
Facebook
Close