Адаптивний одяг для поранених військовослужбовців: що очікувати
Про це йшлося на засіданні Колегіального органу Міністерства оборони України з питань розвитку матеріального забезпечення.
Зазначено, що зараз технічні специфікації з вимогами до предметів адаптивного одягу, яких мають дотримуватись потенційні виробники при пошитті, перебувають на стадії погодження.
«Міноборони за запитом військовослужбовців, які отримали поранення на фронті й перебувають на лікуванні, та військових медиків працює над впровадженням адаптивного одягу. Мета — зробити все можливе, аби наші воїни почували себе якомога зручніше під час проходження лікування та реабілітації», — сказав заступник міністра оборони України Дмитро Кліменков.
Запропонований комплект адаптивного одягу складається із декількох предметів. Це штани, шорти, майка, фуфайка з довгими та короткими рукавами.
Станом на зараз проведено два етапи тестування такого одягу, за результатами яких враховані зауваження військових, які його вже носили.
Основні характеристики цих речей:
- розширені штанини та рукави на фуфайках;
- текстильні застібки (липучки), які полегшують одягання пораненого та за потреби повністю розстібаються на плечах і по боках;
- наявність додаткового регулювання об’єму по низу штанин та по низу рукавів фуфайок, а також додаткові регулювання на поясі штанів та шортів за допомогою шнура;
- наявність кишень на шортах та штанах.
«Цей одяг потрібен для більшої зручності у повсякденному житті військових з ушкодженими кінцівками й іншими пораненнями, забезпечення їхніх побутових потреб та проведення медичних процедур», — зазначили в МОУ.
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram
Як повідомляла АрміяInform, Кабінет Міністрів України продовжив дію програми соціального супроводу військовослужбовців у військових частинах. Відповідно до змін, перелік військових частин-учасників програми визначатиме Генеральний штаб ЗСУ за погодженням Міністерства оборони.
Джерело: Інформаційне агентство АрміяInform
2024-12-19 13:07:00