Львівський портал
Абсолютний рекорд: росіяни запустили по Україні майже 500 дронів

В ніч на 1 червня Росія атакувала Україну рекордними 479-ма засобами повітряного нападу, ППО знищила 3 крилаті ракети ворога та 210 дронів, 172 БпЛА – локаційно втрачені. Про це повідомили Повітряні сили ЗСУ.
Окупанти атакували:
- 472 ударними БпЛА типу Shahed і безпілотниками-імітаторами різних типів із напрямків: Міллерово, Шаталово, Курськ, Орел, Брянськ, Приморсько-Ахтарськ – РФ.;
- 3 балістичними ракетами «Іскандер-М»/KN-23 із Курської та Воронезької обл. – РФ;
- 4 крилатими ракетами повітряного та наземного базування Х-101, «Іскандер-К».
За попередніми даними, станом на 13:30 ППО знешкодила 210 БпЛА «шахедів» та 3 крилаті ракети Х-101/«Іскандер-К» на сході, півдні, півночі, заході та в центрі країни. Загалом 213 цілей збили вогневими засобами ураження, а ще 172 – локаційно втрачені / подавлені РЕБ.
Зафіксовано влучання у 18 локаціях. Основні напрямки повітряного удару – Харківщина, Сумщина, Житомирщина, Одещина, Донеччина, Дніпропетровщина та Запоріжжя.
Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2025-06-01 15:16:00