Україна і світ

Аби вийти на адмінмежу Луганщини росіяни артилерією знищують навколишні села – Гайдай

Голова Луганської ОВА Сергій Гайдай заявив, що окупанти аби вийти на адмінмежу Луганщини артилерією знищують навколишні села.

Російські військові б’ють зі всіх видів важкого озброєння по Білогорівці та Золотарівці. Окупанти застосовують ствольну та реактивну артилерію.

– Тобто, їх не зупиняє навіть те, що там залишаються мирні жителі, які гинуть в будинках та на подвір’ях. Б’ють по домівках, по кожній будівлі, яка здається їм можливим укріпленням. Аби просунутись, не рахують особистих втрат і не жаліють жителів області, – написав на своїй офіційній сторінці у Telegram Сергій Гайдай.

У Лисичанську та Сєвєродонецьку росіяни накопичують сили серед місцевих – Гайдай

Також він повідомив, що схожою є ситуація і в населених пунктах Донецької області, які розташовані поблизу межі з Луганщиною. ЗСУ тримають оборону там

– Багато було слів, мовляв росіяни оточили нас в Лисичанську, пропагандистські рупори казали навіть про декілька “котлів”. Наголошу, що із Лисичанська наші війська відійшли централізовано. Навіть ті бійці, які прикривали відхід, нанесли росіянам значних втрат, – зауважив він.

Аби вийти на адмінмежу Луганщини росіяни артилерією знищують навколишні села – Гайдай / 7 фотографий

Джерело: Сергій Гайдай

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-07-08 12:14:09

Back to top button