Україна і світ

«Альфа»  — Топ-1 серед підрозділів Сил оборони четвертий місяць поспіль 

Воїни ЦСО А

За верифікованими даними профільного підрозділу ЦСО «А» СБУ, у червні 2026 року спецпризначенці знешкодили понад 5500 російських окупантів.

Про це повідомила Служба безпеки України.

У червні спецпризначенці не лише зберегли лідерство, а й суттєво наростили ефективність у застосуванні безпілотних систем літакового типу (deep strike та middle strike).

Водночас значно збільшилася кількість уражених командних і спостережних пунктів, а також районів зосередження особового складу противника.


Також було уражено:

  • 6909 БПЛА та наземних роботизованих комплексів різного типу;
  • 2402 одиниці автомобільної техніки;
  • 1722 антени та вузли зв’язку;
  • 1395 фортифікаційних споруд;
  • 433 розрахунки БПЛА;
  • 161 склад із боєприпасами та військовим майном;
  • 78 артилерійських систем і САУ;
  • 34 засоби РЛС та РЕБ;
  • 33 одиниці броньованої техніки (з них 7 танків і 26 бойових броньованих машин);
  • 16 реактивних систем залпового вогню;
  • 14 засобів протиповітряної оборони;
  • 8 одиниць водного транспорту;
  • 2 одиниці авіаційної техніки.

«Наші бійці не просто зберігають високу ефективність — вони щомісяця нарощують свої можливості, особливо у сфері безпілотних систем і далекобійного ураження. Кожен такий результат — це відповідь на російський терор проти українців. Це внесок СБУ в реалізацію стратегії примусу агресора до справедливого миру», — зазначив очільник СБУ Євгеній Хмара.

Спецпризначенці «Альфи» ліквідували за тиждень понад 1500 окупантів
Спецпризначенці «Альфи» ліквідували за тиждень понад 1500 окупантів

Джерело: Інформаційне агентство АрміяInform

Магазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин