Україна і світ

Росіян вибивають з Кінбурнської коси, знищили пускову установку для «Шахедів», ефектна ліквідація окупантів: стрім

росіян вибивають з Кінбурнської коси та встановили там український прапор.

Про це повідомили в регіональному управлінні Сил територіальної оборони «Південь». Спершу наші військові сильно пошматували позиції окупантів, тож їм доводиться відступати.

Український боєць дивом вижив після близького прильоту чотирьох авіабомб ФАБ-500. Наші військові намагалися полагодити НРК, який застряг на мосту. Саме в цей момент стався удар. Попри важку баротравму, боєць надав собі допомогу та дочекався евакуаційної групи. На жаль, доля другого воїна залишається невідомою.

Окупант вирішив померти красиво. Розвідка 429 бригади безпілотних систем «АХІЛЛЕС» знайшла ворожого штурмовика, який намагався сховатися серед мальовничого макового поля на Гуляйпільському напрямку. Спершу йому вирішили дати шанс здатися в полон і скинули пляшку з водою та записку: «Сдавайся, иди за дроном». Але окупант утнув дурницю — вийшов на зв’язок зі своїм командуванням, яке наказало відбиватися та продовжувати наступ. Тож його довелося ліквідувати.

Ці та інші події в прямому ефірі обговорюють наші ведучі — старший лейтенант Євген Назаренко та підполковник Сергій Місюра.

Джерело: Інформаційне агентство АрміяInform

Магазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин