Львівський портал

У львів’янки стався розрив матки на 31-му тижні вагітності

У Клініці матері та дитини Університетської лікарні ЛНМУ імені Данила Галицького медики успішно прийняли надскладні передчасні пологи. Лікарям вдалося врятувати 34-річну жінку та її новонароджену доньку після розриву матки на 31-му тижні вагітності. Про це повідомили у пресслужбі медзакладу.

Пацієнтка Марта очікувала на появу третьої дитини. За словами жінки, ця вагітність протікала абсолютно нормально і без жодних ускладнень.

Проте однієї ночі вона відчула раптовий сильний біль. Жінку госпіталізували каретою швидкої допомоги з критично високим артеріальним тиском, після чого фахівці негайно ухвалили рішення про ургентне розродження.

Акушер-гінеколог Андрій Созоник зазначив, що з огляду на термін вагітності та наявність у жінки двох попередніх кесаревих розтинів лікарі одразу запідозрили розрив матки. Цей діагноз повністю підтвердився під час оперативного втручання.

Дівчинка народилася у важкому стані. Її вага становила лише 1570 грамів, тому від перших секунд життя дитина потребувала негайних реанімаційних заходів. Після народження немовля перевели до відділення інтенсивної терапії, де воно понад місяць перебувало підключеним до складної апаратури.

Згодом стан дитини стабілізувався, і її разом із матір’ю перевели до палати постінтенсивного догляду.

Новонароджену дівчинку назвали Марією-Стефанією. Вдома на неї чекають батько та двоє старших братів п’яти та майже двох років. Наразі вага врятованої дитини досягла 4 кілограмів 100 грамів.

Фото: Університетська лікарня ЛНМУ



Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2026-04-24 10:44:00

Магазин автозапчастин AvtoBot м.Ніжин