«Сваїх нє брасают»: окупанти дронами вбили двох власних штурмовиків, які вирішили здатися

Пілоти 3-ї важкої механізованої Залізної бригади зафіксували факт вбивства росіянами власних солдатів, які ішли здаватися.
Відео воєнного злочину було оприлюднене 5 квітня на каналі бригади.
Все почалося з того, що на Харківщині після ефективних ударів наших дронів по ворожих позиціях звідти втекли двоє окупантів.
Йшли полем у пошуках порятунку, не здогадуючись, що кожен їхній крок контролюється з неба.
Тут працювали кілька піхотних команд Залізної бригади, зокрема FPV-група Crazy Cats, а також «мавіки» екіпажів «Кристал» та Jinn.
Лив дощ, і загарбники залізли в дренажну трубу під дорогою, де просиділи майже дві години. Їх викурювали скидами з бомбера — не рухалися.
Але коли в трубу заглянув ще один дрон — подали знаки, що готові здатися.
Щойно вилізли, безпілотник з гучномовцем запропонував воду та їжу — пішли в заданому напрямку.
Літуни ворожих БПЛА теж побачили цю картину та вирішили, що «русские не здаются». Спочатку вгатили FPV — вбили одного свого, а другого, коли той сховався в посадці, добили скидом.
Як повідомляла АрміяInform, на Харківщині бійці батальйону безпілотних систем «Гатило» Залізної бригади знищили російський склад з боєкомплектом та ворожі укриття.





























