Умєров розповів про підсумки переговорів із командою США у Женеві

У четвер, 26 лютого, у Женеві відбувся ще один раунд переговорів між Україною і Сполученими Штатами. Цього дня окремо відбулася також тристороння зустріч за участі США і Швейцарії. Про це повідомив секретар Ради національної безпеки й оборони Рустем Умєров.
За його словами, окрему увагу сторони зосередили на економічному блоці та довгострокових механізмах підтримки України, зокрема предметно опрацювали документ щодо відновлення держави.
Також команди домовились більш детально працювати над документом щодо майбутньої відбудови та інвестиційного плану.
«Наступний раунд готується. Працюємо над фіналізацією безпекових параметрів, економічних рішень і узгоджених позицій, які мають стати основою для подальших домовленостей. Завдання – зробити наступну тристоронню зустріч за участі США та росії максимально предметною», – зазначив Умєров.
За підсумками обох зустрічей українська команда доповіла президенту Володимиру Зеленському про результати зустрічі та подальші кроки.
Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2026-02-27 08:36:00





























