«Надсилали „флаговтиків“, які мали створити картинку» — поблизу Куп’янська ворожі диверсанти перебігали кригою

На Куп’янському напрямку за останній тиждень 43-тя бригада знищила понад 36 окупантів, 25 було поранено, збито понад 80 різного типу БПЛА.
Про це Армія TV розповів Артур Мартиросян, офіцер управління 43-ї окремої механізованої бригади.
За його словами, лінія фронту на напрямку зараз статична, але почала змінюватися погода. Це, напевно, найскладніший період, тому що починає підтоплювати бліндажі. Також почала танути річка, і це повпливало на штурми. Раніше ворожі ДРГ перебігали кригою, намагаючись дістатися Куп’янська.
«На Куп’янськ-Вузловий було декілька спроб, щоб надіслати оці групи „флаговтиків“, які мали створити картинку для пропагандистського російського телебачення з ілюзією, що вони контролюють цю місцевість. Скоро можна буде графік вивішувати, скільки разів русскі „взяли“ Куп’янськ і Куп’янськ-Вузловий», — розповів офіцер управління 43-ї окремої механізованої бригади.
Дало свій ефект і нещодавнє блокування Starlink — кратно зменшилася кількість дронів. Особливо дальніх, які залітали на глибину 30 та 40 кілометрів.
«Вони літають, але з кількістю, яка була раніше, не порівняти. Оці два тижні набагато стало в цьому плані простіше, що відповідно дозволяє покращувати логістику, покращувати забезпечення і так далі», — зазначив Артур Мартиросян.
Раніше АрміяInform повідомляла, що на Слов’янському напрямку штурми відбуваються в «нельотну» погоду. Все для того, аби уникнути дронів Сил оборони.



























