Під окупованим Луганськом горить електростанція після атаки дронів, – росЗМІ

У понеділок, 26 січня, дрони вдарили по електростанції на тимчасово окупованій території Луганщині, у мешканців зникло світло. Про це пише російський Телеграм-канал ASTRA.
Зокрема, жителі Кам’янобрідського району спостерігали чорний дим на півночі Луганська. Також у частині міста були перебої з електропостачанням.
Згодом так званий глава окупованої Луганщини Леонід Пасічник підтвердив атаку на Луганськ, заявивши про удари БпЛА по енергооб’єктах.
«Вночі та рано вранці під ударами безпілотників опинилася мирна інфраструктура. Енергооб’єкти трьох наших муніципалітетів, включаючи Луганськ, атакували щонайменше 10 безпілотників», – повідомив він.
Нагадаємо, у ніч на 26 січня українські дрони також атакували нафтопереробний завод у Краснодарському краю РФ, там спалахнула пожежа.
Джерело: Інформаційна агенція «ЛЬВІВСЬКИЙ ПОРТАЛ»
2026-01-26 13:21:00





























